Jesteśmy na Google+
Google+
znaczniki
 

Architekci wnętrz Lublin - Fresko

Pracownia projektowa FRESKO od 1997 roku zajmuje się kompleksowymi usługami projektowymi. Projektujemy wnętrza, ogrody, a od kilku lat także architekturę. Mamy w swoim dorobku wiele udanych realizacji i zadowolonych klientów. Poprzez odpowiednie skomponowanie kształtów, kontrastów, faktur i kolorów podnosimy jakość kreowanej przestrzeni. Właściwy dobór elementów i odpowiednie ich ustawienie pozwala uzyskać kompozycje przestrzenne, w których, aż chce się odpoczywać, pracować, bawić, …po prostu przebywać.

Projektowaliśmy wnętrza mieszkań, domów, biur, lokali gastronomicznych, salonów samochodowych, sklepów, galerii handlowych... i wiele innych. Opracowaliśmy i zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wzorów mebli głównie do projektowanych przez nas wnętrz. Nasze portfolio uzupełniają dokonania architektoniczne: domy jednorodzinne, pawilony handlowe, budynki biurowe.

Podczas pracy przy projekcie staramy się najpierw jak najlepiej Cię poznać, aby móc wybrać najlepsze rozwiązania. Wiemy że każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje osobnego podejścia, tworzymy jakość dopasowaną do Twoich potrzeb, wynikających z wykonywanej pracy, niepowtarzalnego charakteru i przyzwyczajeń. W ten sposób powstaje osobista, komfortowa i przyjazna przestrzeń, która zmienia Twoje podejście do otoczenia. W końcu możesz pokochać świat w którym żyjesz, bez względu na to kim jesteś i jaki masz potrzeby, upodobania, system pracy, czy może niepełnosprawność.

Dobra przestrzeń jest efektem analiz i poszukiwań. Kształtując ją kierujemy się ergonomią, proporcją i funkcjonalnością . Tworzymy komfortowe, eleganckie i proste kompozycje przestrzenne. Projektujemy architekturę, aranżujemy wnętrza, komponujemy ogrody, tworzymy przedmioty użytkowe dla osób prywatnych jak i firm.

Pracownicy :

Moja pracownię nazwałem „autorską” jednak prawie zawsze stanowił ją zespół wzajemnie uzupełniających się specjalistów różnych dziedzin. Naszym celem jest kompleksowe podejście do projektu rozpatrzenie warunków, oddziaływań, relacji i wybór najlepiej skomponowanych składników i wariantów tworzących wygodną i piękną całość. Tworzenie wyjątkowych realizacji opiera się na współdziałaniu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, dlatego czuwamy nad projektem do zakończenia realizacji prac. Również po ich zakończeniu badamy czy nasze pomysły poddane próbie czasu rzeczywiście się sprawdzają. Wśród naszego grona projektantów i współpracowników są architekci, projektanci wnętrz i artyści plastycy i rzemieślnicy.

Zapraszam do współpracy

Leszek Juchkiewicz

 

FRESKO Architektura i Wnetrza

Galeria Handlowa GALA, ul. Fabryczna 2, lok.3.16

pracownia 798 022 791, mob 602 687 242

 

 

FRESKO - architekci i pojektanci wnętrz z Lublina

Jesteśmy architektami i projektantami wnętrz z Lublina. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, a także wiele pozytywnych referencji, które
potwierdzają naszą wiedzę i umiejętności. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, starając się wybrać najlepsze, często też nieszablonowe rozwiązania. Dla nas najważniejsza jest współpraca i współudział wszystkich zainteresowanych stron w tworzeniu projektu.

Fresko - tworzymy wyjątkowe wnętrza